All about Audio and Video

SNG King HD

Download

Game Information

+UniversalAlso on iPhone

 • Price:$1.99
 • Category:Card
 • Released:
 • Version:1.1
 • Size:8.09MB
 • Downloads:127
 • Developer:
 • Requirements:iPad3G,iPad2Wifi,iPad23G,iPadWifi

Screenshots

  Game Information

  SNG King (Rıfkı) iPad ile uyumlu tasarlanmış ilk King uygulamasıdır. Akıcı kart animasyonları, güzel müziği ve ses efektleri ile size tam bir keyif yaşatırken gerçek oyuncuları aratmayacak güçlü yapay zekası ile de King oynamanın tadına varacaksınız.

  Yatay ya da dikey, oyunumuzu iPad'inizde dilediğiniz şekilde oynayabilirsiniz.

  İyi eğlenceler.

  İddialıyız!!!!

  Oyunumuzda yazılım hatası (bug) bulabilen kullanıcı(ları)mıza hediyeler veriyoruz. Çekilişsiz, kurasız.

  Koşullar aşağıdaki gibidir:
  1. Bir hatayı bulup bunu aşağıda yorum olarak yazan ilk kişi hediyelere hak kazanır. Tek bir hatadan sadece bir kişi hediye kazanabilir. Farklı bir hatayı ilk olarak yorumlara yazan diğer kullanıcılar da hediyelere hak kazanır.
  2. Oyunun genel tasarımında ya da yapay zekanın oyunu oynayışında yapıldığını düşündüğünüz yanlışlar ve ya eksiklikler yazılım hatası değildir. Örneğin, rakibinizin fiks kağıt atması ya da ceza ellerinde alınan kız-erkek-kupaların masa üstünde değil de ayrı bir tabelada gösterilmesi yazılım hatası değildir.
  3. Yerdeki kağıtları alması gereken oyuncunun almaması, puanlamanın yanlış yapılması, oyunun takılması, görsellerde oluşan hatalar, vb. şeyler yazılım hatasıdır.
  4. Bulunan hatanın, aynı koşullar oluşturulduğunda tekrarlanıyor olması gerekir. Bu yüzden hatanın oluştuğu andaki koşulların olabildiğince ayrıntılı yazılması gereklidir. Hata oluştuğu anda hangi oyun oynanıyordu, yaklaşık kaçıncı el oynanıyordu, o el yere hangi kartlar atılmıştı, vb. aklınıza gelebilecek bütün koşulları yorumunuzda yazmanız çok önemli. Yorumda yazamasanız bile bize atacağınız e-posta’da bu ayrıntılara yer vermeniz gereklidir.

  Hediyeler:

  1. Hediyeleri kazanmış olmak için, yukarıda da belirttiğimiz gibi, hata hakkında yorum yapan ilk kişi olmanız ve belirttiğiniz koşulları oluşturarak hatayı bizim gözlemleyebilmemiz gereklidir. Aynı zamanda hediyelerinizi size iletebilmemiz için geçerli bir e-posta adresi bildirmelisiniz.
  2. SNG ICT tarafından geliştirilmekte olan 5 oyunun iPhone ve eğer varsa iPad sürümleri hediyemiz. Oyunlarımızı web sitemizden ve twitter hesabımızdan (@sngict) takip edebilirsiniz.
  3. Facebook oyunumuz “Football Madness” için tam bir aylık +4 hız ve güç, +2 kale küçültme ve büyültme bonusları bedava. (bu hediyemizi alabilmeniz için bir Facebook hesabınız olmalı ve oyunumuza üye olmalısınız)
  4. Facebook oyunumuz “SNG Snake” için 176’şar adet mermi, kalkan, görünmezlik ve hız bedava. (bu hediyemizi de alabilmeniz için bir Facebook hesabınız olmalı ve oyunumuza üye olmalısınız)

  Oyunumuzda hata bulamasanız bile övgüleriniz veya eleştiri ve önerileriniz için de sizlerden yorum rica ediyoruz.

  İyi oyunlar

  What's New in Version 1.1

  Game Center desteği eklendi. Bazı hatalar düzeltildi. Grafiklerde bazı iyileştirmeler yapıldı. *** Game Center enabled. Some bug fixes. UI improvements.

  User review

  Recomanded

  iOSAndroid

  POPULAR DOWNLOADS

  Copyright A Free Codec .© 2011 - All rights reserved   Contact Us     

  Choose language : Español 日本語 Deutsch Français